News and events

11/15/2018

,,Opening La Casa Argentina customer program"

Přátelé,

v pondělí 3.12. 2018 u nás bude další skvělý večírek spojený s představením naší nové zákaznické karty plné výhod. Bude na vás čekat uvítací přípitek s rautem, tak doražte k nám a třeba právě ty si odnesete voucher na konzumaci v hodnotě 3000 Kč.

read more
11/06/2018

Vyzkoušejte šťavnaté mega steaky

Kluci se v naší kuchyni opravdu nenudí a stále, v čele s šéfkuchařem Filipem, vymýšlejí atraktivní novinky. Tentokrát si naplánovali, že budou dělat obrovské steaky vhodné pro větší počet strávníků.

read more
10/23/2018

Special event this Sunday

Dear friends. We prepare exceptional promo for this Sunday. All steaks will be with a 20% discount all day long!

read more
10/10/2018

Ochutnejte naše novinky

Pravidelně přidáváme do našeho stálého menu nové pokrmy, které rozhodně stojí za vyzkoušení a pevně věříme, že uspokojí vaše chuťové pohárky.
Poslední dvě novinky potěší všechny milovníky netradičních chutí a především ty, kteří milují steaky, přesně jako my.

read more
10/09/2018

OBĚD ZDARMA PRO VAŠE DĚTI!

Skvělá novinka pro všechny maminky, tatínky a celé rodiny 😍 Od pondělí 8. října máme v restauraci opravdu zajímavou akci. OBĚD ZDARMA PRO VAŠE MALÉ RATOLESTI 😋

read more
10/01/2018

CELEBRATE NYE WITH US

Year 2018 is slowly but surely coming to the end and we will soon welcome a New and even better year of 2019. As always in our restaurant, the last December day will be the original celebration and welcoming a New Year.

read more
09/28/2018

Soutěž o voucher za 3000 Kč

Připravili jsme pro vás parádní cenu o voucher do naší restaurace v hodnotě 3000 Kč

read more
05/29/2018

Máme nového ŠÉFKUCHAŘE

Vážení příznivci restaurace La Casa Argentina, máme pro vás novinku. Téměř po třech letech báječné spolupráce naší restauraci opouští současný šéfkuchař Jan Souček. Ten se rozhodl jít vstříc další kuchařské zkušenosti a vyzkoušet si i jiný než středoamerický koncept restaurace. Jeho rozhodnutí respektujeme a velice mu děkujeme za všechnu práci, kterou vždy na maximum odevzdával naší restauraci. Za Honzu nastoupil stejně šikovný a velice zkušený šéfkuchař Filip Šulc, které se již několik let pohybuje v současném gastro světě v Praze.

read more
You have the opportunity to buy fresh meat for home-made steaks

Find more photos and emotions on Instagram