Vyzkoušejte šťavnaté mega steaky

06.11.2018
Vyzkoušejte šťavnaté mega steaky

Vyzkoušejte šťavnaté mega steaky
Kluci se v naší kuchyni opravdu nenudí a stále, v čele s šéfkuchařem Filipem, vymýšlejí atraktivní novinky. Tentokrát si naplánovali, že budou dělat obrovské steaky vhodné pro větší počet strávníků.

Inspirovali se legendární pohádkou Tom a Jerry a podle toho to také vypadá, včetně stejného názvu. Nový a jedinečný steak Tom and Jerry (cca 4kg) je ideální pro všechny milovníky/masa a určitě větší skupinku kamarádů (jednotlivci moc nedoporučujeme, i když..). Steak (hovězí kýta, váleček, ořech, morková kost) budeme servírovat přímo před hosty a dostanete k němu 8. omáček dle výběru, 4. porce brambor grenaille se zakysanou smetanou, 4. porce hranolek a cibulové pyré. Tom a Jerry pochází z oceňované farmy Vilímovský a tuto delikatesu spouštíme již tento pátek (9.11.). Kompletní cena je 4759 Kč. Neváhejte si tedy udělat rezervaci. Určitě zažijete s vašimi přáteli neopakovatelnou hostinu, po které se budete jen těžko zvedat ze židle…
No a druhá novinka, která rozhodně taky stojí za vyzkoušení je Scapula steak s kostí (loupaná plec, velká plec, kulatá plec) – cca 2kg. Bude podávaný s ořechovým prachem, houbovým soté a hořčičnou omáčkou, 4x porce brambory grenaille se zakysanou smetanou. Cena: 2960 Kč. Vychutnejte si tento populární steak, který se dlouhodobě řadí mezi ty nejpopulárnější a nejoblíbenější kousky masa.

U nás máte tu možnost si zakoupit čerstvé maso na steaky domů

Více fotek a emocí máme na instagramu